Інсектициди

Децис® f-Люкс

Децис® f-Люкс

Запатентована концепція «спритної краплі», яка за рахунок інноваційних прилипачів покращує покриття листкової поверхні і проникнення всередину тіла шкідників, забезбечує небачений досі ефект порівняно з іншими препаратами піретроїдної групи.

Упаковка: 5л.

Діюча речовина: Дельтаметрин, 25 г/л

Препаративна форма: Концентрат емульсії

ОСОБЛИВОСТІ ФОРМУЛЯЦІЇ
Запатентована концепція «спритної краплі», яка за рахунок інноваційних прилипачів покращує покриття листкової поверхні і проникнення всередину тіла шкідників, забезбечує небачений досі ефект порівняно з іншими препаратами піретроїдної групи.
ПЕРЕВАГИ

Новий крок у розвитку препаративної форми піретроїдів.

Прискорене проникнення крізь кутикулу комахи.

Покращена активність проти сисних шкідників.

 • Зареєстрований для авіаційного застосування.

Культура

Об’єкт

Норма
витрати, л/га

 Максимальна
кількість
обробок

Соя

Люцернова та бавовникова совки

0,25–0,3

 2

Пшениця озима

Злакові мухи, п’явиці, клоп шкідлива черепашка, трипси, хлібні жуки, злакові попелиці

0,2–0,25*

 2

Ячмінь

П’явиці, хлібні блішки, злакові мухи

0,25–0,3*

 2

Буряки цукрові

Шкідники сходів, лучний метелик

0,25–0,5

 2

Ріпак ярий та озимий

Хрестоцвіті блішки, ріпаковий квіткоїд, ріпаковий білан, капустяна попелиця, ріпаковий клоп

0,3

 2

Яблуня, груша

Плодожерка, листовійки, попелиці, довгоносики

0,5–1,0

 2

Кукурудза

Лучний метелик, стебловий метелик, попелиці

0,4–0,7

 2

Соняшник

Шипоноска, лучний та стебловий метелики, попелиці

0,3*

 2

Томати

Попелиці, совки

0,25–0,5

 2

Капуста

Совки, міль, білани, блішки

0,3

 2

Виноградники

Листовійка

0,4–0,6

 2

Горох

Попелиці, зернівка

0,4–0,7

 2

Персик

Східна плодожерка

0,5

 2

Огірок

Росткова муха, баштанна попелиця, трипси

0,2–0,3

 2

Цибуля

Цибулева муха, цибулева муха-дзюрчалка, цибулевий прихованохоботник

0,3

 2

Морква

Муха морквяна, попелиці

0,3

 2

Рис

Злакова рисова попелиця, ячмінний мінер, рисовий комарик

0,25–0,3

 2

 

 

Культура

 Інтервал між обробками

Період
застосування

Строк очікування, днів

Соя

Згідно з даними прогнозу та сигналізації

 

Період вегетації

30

Пшениця озима

20

Ячмінь

20

Буряки цукрові

30

Ріпак ярий та озимий

30

Яблуня, груша

30

Кукурудза

20

Соняшник

30

Томати

20

Капуста

20

Виноградники

20

Горох

30

Персик

20

Огірок

20

Цибуля

20

Морква

20

Рис

У фазу кущення

 --

 

Виробник: 

Bayer CropScience / "Байєр КропСайєнс"

 

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in