ТОВ "Еквіл"

З 2012 року розвивається аптечна мережа ТОВ «Еквіл». Основний вид діяльності – роздрібна торгівля лікарськими засобами.

Товариство також є офіційним представником у Вінницькій області заводу «Біо-Продукт», яка є ексклюзивним дистриб’ютором Фармацевтичної компанії ВАТ ПФК Биофарма ЛТД (м. Дніпропетровськ), що виробляє різні медичні спирти та інші препарати.

ТОВ «Еквіл» це мережа аптечних закладів, до складу якої входять 6 аптечних закладів здебільшого в сільській місцевості.

Мету своєї роботи вбачаємо у своєчасному забезпеченні медичними препаратами широкого кола споживачів з різним достатком у поєднанні з найвищим рівнем сервісу та наданням кваліфікованої консультації

По всій мережі широко представлені лікарські засоби всіх фармакологічних груп вітчизняного та імпортного виробництва, більше 6000 найменувань лікарських засобів, виробів медичного призначення, медичної техніки, біологічно-активних добавок, косметики, дитячого харчування, товарів для дітей та мам;

В більшості аптек діє послуга заказу лікарських засобів по телефону

Всі аптечні підрозділи укомплектовані комп’ютерною технікою та відповідним аптечним програмним забезпеченням для швидкого виконання замовлень споживачів та можливості доставки у аптеку ліків під індивідуальне замовлення;

В аптеках та аптечних пунктах працюють кваліфікаційні фармацевти та провізори. Зберігання лікарських засобів здійснюється відповідно до вимог МОЗ України, аптеки працюють з провідними постачальниками України. Це допомагає забезпечити наявність і якість продукції.

Персонал підприємства – це дружній колектив більше 10 фахівців:

відділу закупок, аналітичного, транспортно-експедиційного, фармацевти, провізори, економісти та аудитори.

Персонал постійно підвищує свій професійний рівень, проходять курси підвищення кваліфікації, відвідують семінари, конференції. Наші спеціалісти постійно слідкують за новинками на фармацевтичному ринку для забезпечення високого рівня обслуговування населення.

Наші пріоритетні завдання - розширення мережі аптечних закладів для сільського населення та формування привабливих для покупців цін на лікарські засоби , забезпечення високого рівня обслуговування.

Наші партнери:

DuPont

 • Компанія «Дюпон» використовує наукові досягнення з метою створення продуктів, які допомагають людям вести здоровий спосіб життя, поліпшити його якість і зробити життя людей у всьому світі більш безпечним. Компанія Дюпон, яка заснована в США в 1802 році, є однією з найбільших у світі наукових і індустріальних транснаціональних корпорацій.

DuPont Pioneer

 • "Дюпон Піонер" є світовим лідером у розробці та наданні сучасної генетики рослин і пропонує насіння високої якості фермерам у більш ніж 90 країнах світу. Компанія "Піонер" надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі.

Sumi Agro Ukraine

 • Компанія ТОВ « САММІТ- АГРО ЮКРЕЙН » була заснована в 1999 році японською корпорацією СУМІТОМО КОРПОРЕЙШН історія якої бере свій початок в 1919р. і на сьогодні входить до п'ятірки найбільших транснаціональних корпорацій світу (корпорація представлена в 67 країнах і нараховує понад 72 000 співробітників).

AgriTecno Fertilizantes

 • Agritecno Fertilizantes це іспанська компанія, що спеціалізується на виробництві амінокислот і фульвокислот, поживних речовин і мікроелементів. Agritecno Fertilizantes використовує власну технологію в більшості своїх продуктів і баз, за підтримки свого власного R&D відділу і міжнародних угод з університетами і дослідницькими центрами.


Всеукраїнська Асоціація малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія"

 • Важливою подією для аграрного ринку України стала реєстрація 30 грудня 2013 року Всеукраїнської Асоціації малого та середнього аграрного бізнесу "Кустодія".


Производитель удобрений НПО «Сила Жизни» работает на украинском рынке с 2007 года. Вся продукция нашей фирмы отвечает самым высоким требованиям, предъявляемым к качеству удобрений, и пользуется спросом по всей Украине и во многих зарубежных странах.

Nufarm

 • Nufarm є однією з десяти провідних компаній захисту рослин в усьому світі. Створена компанія в 1957 році зі штаб квартирою в Мельбурні, Австралія. Nufarm має виробничі цикли в Австралії, Азії, Північної та Південної Америки, Європі.Avgust Crop Protection

 • «Август» - найбільша російська компанія по виробництву і продажу хімічних засобів захисту рослин для сільськогосподарського виробництва, а також для дачників і власників особистих підсобних господарств.
  Протягом багатьох років «Август» є одним з лідерів ринку пестицидів. Асортимент що випускається компанією продукції налічує більше 60 найменувань високоякісних і технологічних препаратів.

ДП «Рейлін»

 • Дочірнє підприємство «Рейлін» - це компанія, яка успішно працює в аграрному бізнесі України з 1994 року як дистрибутор товарів сільськогосподарського призначення американського виробництва.ADAMA

 • ADAMA Agricultural Solutions - світовий лідер з виробництва та постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Офіційне представництво ADAMA Agricultural Solutions в Україні працює з 2008 року.

Log in